Często zadawane pytania

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego ?

 

Nie przewidujemy możliwości osobistego odebrania zakupionych przedmiotów zarówno na terenie miasta Łodzi jak i w siedzibie firmy.

Jedyną dostępną opcją jest wysyłka.

 

Jak postępować w przypadku wydłużającego się czasu dostarczenia zakupionego przedmiotu ?

 

Jeśli od momentu zakupienia danej rzeczy minęły 2 tygodnie lub więcej a przesyłka nie została w dalszym ciągu dostarczona, przede wszystkim skontaktuj się z nami drogą mailową. W ten sposób będziemy mogli wspólnie ustalić jaka jest przyczyna tej sytuacji oraz gdzie znajduje się problem.

 

Jak postępować w przypadku jeśli dostarczona przesyłka jest pusta lub zakupiony towar jest niekompletny albo uszkodzony ?

 

W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z nami drogą mailową, co umożliwi nam opracowanie indywidualnego planu postępowania w takiej sytuacji, uwzględniając przyczyny jej zaistnienia oraz możliwe sposoby rozwiązania.

 

Czy istnieje możliwość priorytetowego potraktowania danego zamówienia w przypadku chęci jak najszybszego otrzymania zakupionej rzeczy ?

 

Jeśli zależy ci na błyskawicznej wysyłce aby jak najszybciej otrzymać zakupione produkty, po prostu napisz do nas maila w tej sprawie a my postaramy się dostosować do twoich oczekiwań.

 

Czy istnieje możliwość przedłużenia terminu płatności ?

 

Jeżeli zachodzi konieczność wydłużenia terminu płatności za zakupy w naszym sklepie o dodatkowy czas przekraczający 9 dni, to w pewnych określonych okolicznościach istnieje taka możliwość, jednak wcześniej prosimy o niezwłoczny kontakt i informację drogą mailową w tej kwestii.

 

Jak najlepiej dobrać rozmiar oraz jak się dobrze zmierzyć ?

 

Kluczową czynnością przy doborze odpowiedniego rozmiaru jest dokładne zmierzenie własnego ciała oraz porównanie wyników z wymiarami podanymi we właściwej tabeli rozmiarów.

Dobrą metodą jest również zmierzenie ubrania w którym czujemy się dobrze i które uważamy za prawidłowo dopasowane do naszej sylwetki, a następnie porównanie tych wyników z wymiarami podanymi we właściwej tabeli rozmiarów.

Dopiero kiedy posiadamy już te wszystkie informacje możemy dobrać stosowny rozmiar.

Wykonywanie tych prostych działań znacznie zminimalizuje ryzyko wyboru złego rozmiaru, a przez to konieczność zwrotu w celu wymiany.

 

Subskrypcja

Oprogramowanie KQS.store | Projekt i wdrożenie AWESO

© Rebel Madness. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

PolskiEnglish
Waluta